BİZ KİMİZ?

Anasayfa / Hakkımızda

20

Yıllık Deneyim

ANKA
ŞİRKETLER Grubu

20 yıllık geçmişiyle sektöründe pek çok yenilikçi adımlara imza atan ANKA Şirketler Grubu, 2000 yılında kuruldu.

Kent Temizliği Çöp Toplama ve Transfer Hizmetleri, İnşaat Altyapı ve Yol Yapımı, Petrol İstasyonu ve Akaryakıt Dağıtım, Lojistik ve Nakliyat Hizmetleri, Park Bahçe Peyzaj ve Çevre Düzenlemesi, Filo Araç ve İş Makinesi Kiralama, Personel Taşıma ve Toplu Taşıma Hizmetleri, Cadde ve Sokaklarda Karla Mücadele, Güneş Panellerinden Elektrik Üretim, Tuğla Fabrikası ve Fabrikalar Kompleksi ile her yıl büyümeye devam etti.

Tecrübe ve güvenin inşa edildiği bu süreçte, müşterilerin beğenileri en büyük gücümüz oldu.

Güler yüzlü, genç ve dinamik ekibimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik inovatif çözümler üretiyoruz. Geniş bir yelpazede hizmet üreten ANKA Şirketler Grubu, ekonomimize kattığı güçle geleceğe güvenle bakmaya devam ediyor.

MİSYONUMUZ

Bireye ve topluma saygılı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı bir firma olarak, müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.

VİZYONUMUZ

Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde müşterilerimizin başarılarına katkıda bulunmak, bunun için gelişen koşullara ayak uyduran, hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicinin tercih ettiği, kalite politikasından ödün vermeyen bir firma olmak.

YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZDAN MESAJ VAR

Zümrüdü Anka yeni dünyada yeni ufuklara kanat açıyor 20 yıl önce kurulan ANKA Şirketler Grubu, her geçen gün yeni başarılara imza atarak büyümeye devam etti. Kent temizliği çöp toplama ve transfer hizmetleri ile katı atık yönetimini çevreci duyarlılık ile gerçekleştirmektedir, Personel taşıma ve toplu taşıma hizmetleri, Cadde ve sokaklarda karla mücadele, Filo, araç ve iş makinesi kiralama, Lojistik ve nakliyat hizmetleri, İnşaat altyapı ve yol yapım çalışmaları, Güneş panellerinden elektrik üretimi, Tuğla üretimi fabrikası ve fabrikalar kompleksi, ile Ülkemize katma değer ilave ederken, istihdama da büyük katkılar sağlamaktadır.
Çalışmalarıyla sektörün örnek şirketlerinden biri haline gelen ANKA Şirketler Grubu, şimdi Zümrüdüanka kuşu gibi yeni ufuklara kanat açmanın heyecanını yaşıyor. Yeni, temiz ve sınırsız enerji kaynağı güneşi insanlığın hizmetine sunmak için, yenilenebilir enerjide yaşanabilir bir çevre ve doğaya duyarlı olmak adına ‘’Güneş Enerjisi ile Elektrik Üretimi’’ ile ilklerden olmak adına fabrikalarımızda kullanarak dünyamızın her geçen gün kirlenmesine neden olan fosil yakıtların artık zamanını doldurduğunu düşünüyoruz. Bu yüzden her zaman çevreci bir tutum geliştiren şirketimizin bu yatırımının bizleri yeni ufuklara taşıyacağına inanıyoruz. Çevreci tutumumuzu, belediye ve özel kuruluşlarla yürüttüğümüz çöp toplama ekiplerimizle de sürdürüyoruz. Sağlıklı ve çağdaş yaşamın temizlikle mümkün olduğunu bilen şirketimiz, binlerce kişiye istihdam sağlayan bu tutumuyla, hem doğaya hem insana olan saygısını gösteriyor. Öte yandan iş makinası kiralama alanında makine parkurumuzu her geçen gün yeniliyor ve çeşitlendiriyoruz. Bu konuda sektörün önemli oyuncularından biri olmaya devam edeceğiz.
Aynı hassasiyeti, filo kiralama hizmetimiz için de sürdürüyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlıyor, onlara en uygun çözümleri geliştiriyor, ilk günden son güne kadar onlara destek olmaya devam ediyoruz. Her geçen gün büyük bir devinim yaşayan dünya ticaretinde, mal ve hizmetlerin doğru bir şekilde hareket etmesini sağlamak için, son teknoloji imkanlarını kullanarak yürüttüğümüz lojistik çalışmalarımızla da gurur duyuyoruz. Böylece ülke ekonomisine katkı sağlarken, müşterilerimizin yüzündeki memnuniyet ifadesi en büyük kazancımız oluyor.
İnovatif AR-GE çalışmalarımızla, modern üretim anlayışımızla, çevreye ve insana saygılı ve tüketici taleplerine uygun ürünler üretiyoruz. Bu hassas konuda, şirketimizi ülkemizin en önemli oyuncularından biri haline getirecek adımlar atmaya devam edeceğiz. Temizlik, servis hizmetlerimiz ve akaryakıt istasyonumuzun yansıra, yaptığımız son yatırımlardan biri de Tuğla üretim fabrikası oldu. Bizleri heyecanlandıran bu yatırımın, bölgesinde önemli bir ihtiyacı karşılayacağına inanıyoruz. ANKA Şirketler Grubu, 20 yıl önce başladığı yürüyüşüne, emin adımlarla devam ediyor. Her gün yeni ufuklara kanat açmayı sürdüreceğiz…